• Информация
    • Цена: 170 грн.
    • Адрес: вулиця Травнева, 25
    • Телефоны: 0986673156

Описание:

Новий навчальний рік!!!
Різні емоції викликає – це усвідомлення!Але найбільше домінують збудження і тривога. Як на мене, дуже важливо зрозуміти «Чого ти хочеш отримати в кінці?», «Який продукт ти готовий створити?», «Яким хочеш відчувати та бачити СЕБЕ?».
Якщо вашій дитині, важлива позитивна підтримка до вступу в новий навчальний рік. Ми пропонуємо 5 ресурсних групових зустрічей, де кожен учасник зможе поставити та отримати цінні для себе запитання та відповіді.

Мета: сприяти позитивній адаптації до нового навчального року, активізація когнітивних процесів та внутрішніх ресурсів для особистісного та професійного розвитку

Завдання:
1.Визначити основні потреби, уявлення учасників від навчального року.
2. Проаналізувати конкретні дії щодо реалізації своїх цілей.
3. Ознайомити учасників з методами самопідтримки.

Знайомимо з темами наших зустрічей!!
Зустріч 1.
“Привіт, школо! Я радо презентую СЕБЕ!”
Перша зустріч у якій ми будемо разом презентувати себе групі таким/ю, яким хочемо себе почувати у своєму класі. Пізнаватимемо нові інструменти для саморозвитку та самовдосконалення. А ще обов’язково, дослідимо свої справжні потреби.

Зустріч 2.
“Страх – це інструмент!”
Тема страхів, одна із найважливіших у наших заняттях. Страх є критерієм, який допомагає визначити зони дискомфорту. Часто за ним знаходяться: низька самооцінка, страх поразки, оцінка інших, критика дорослих. Будемо визначати, досліджувати, перетворювати в ресурс страхи, що заважають розвиватись та рухатись вперед.
Зустріч 3.
“Мої мрії – мають право бути!”
Будемо створювати колаж мрій. Та визначатимемо справжні, свої, а не “насадженні” соціумом мрії.
Зустріч 4.
“Від мрій до дій!”
Будемо створювати та розписувати конкретні дії, кроки для досягнення своїх цілей. Розробимо тижневий щоденник для досягнення поставлених цілей.Познайомимося детально з тайм-менеджментом.
Зустріч 5.
“Мій проект – це Я!”
Кожен учасник презентує свій проект на рік, де опише свої очікування, конкретні дії та результат. ЦЕ дасть можливість учасникам розвинути особисті ораторські здібності, отримати досвід проживання страху публічного виступу. А основне – кожен учасник отримає свій власний план особистісного розвитку на цілий рік.

Вік від 6 років.
Групи формуються від вікової категорії учасників.
Тривалість: 2, 5год.
Зустрічаємось: 1 раз на тиждень.

З повагою до Вас, Марія Жолтикова!
Психолог, дитячий психолог, гештальт-консультант, мама, автор та ведуча проектів: «Час підлітка. Я маю право бути», «Між нами дівчатами», «MY HAPPY FAMILY» та «Успішний вибір!», керівник психологічної студії «Life&Time»