• Информация
    • Цена: Від 120 грн/ 60 хв
    • Адрес: ЖК "Софія", в. Боголюбова, 14
    • Телефоны: +380672984538

Описание:

Освітні послуги з української мови для Ваших дітей. Працюю у власному репетиторського центрі на Севастопольській площі, але влітку змогла б працювати і в ЖК:
– підготовка до вступу в коледжі;
– до творчих конкурсів (журналістика);
– підготовка до ДПА та ЗНО – 2017 р.
– підготовка дорослої аудиторії до вступу на заочне відділення;
– систематизація та узагальнення вивченого матеріалу з дітьми 3-9 класів.
Репетитор: сертифікований екзаменатор ЗНО (2010-2015); дві вищі освіти, аспірантура; вчитель вищої категорії; старший викладач кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин НАУ.
Автор 25 наукових публікацій. Учасниця всеукраінських та міжнародних наукових конференцій. Позитивний досвід підготовки учнів із інших міст та країн через SKYPE. Розробляються індивідуальні програми з предмету для кожного учня, враховуючи рівень підготовки клієнта.
Досвід 20 років у різних навчальних закладах (школа, гімназія, коледж, університет). При зустрічі надаються дипломи, сертифікати та відгуки попередніх клієнтів).
Методична база: використання мультимедійних засобів, інноваційних методів та технологій (75 дисків із навчальним матеріалом, більше 300 презентацій із творчості письменників та теорії літератури; документальні фільми; відеосюжети). Зібрано словники, підручники, таблиці, дидактичний матеріал, художні твори та безліч наочності.
Ціни на літній період ЗНИЖЕНІ.
Якщо ж Ваше дитя ще маленьке, збережіть на перспективу мої координати

Детальна інформація (дипломи, методика, відгуки, фото) на моєму сайті:
www.repetitorzmovy.kiev.ua

Сторінка “ВКонтакте”:
http://vk.com/club56365687
ДОВІРТЕ МАЙБУТНЄ ДИТИНИ ПРОФЕСІОНАЛУ!