Центр раннього розвитку та творчості “Розумне каченЯ” - ЖК София

Центр раннього розвитку та творчості “Розумне каченЯ”

  • Информация
  • На карте

Описание:

Ми – “Розумне каченЯ”, затишний україномовний дитячий центр раннього розвитку та творчості.

НАША МІСІЯ

– розвивати дітей у привітній і дружній атмосфері.
– допомогти дитині вирости успішною та впевненою у собі особистістю
– подарувати щасливе Дитинство

НАШІ ПРИНЦИПИ

Поважаємо особистість. Ми знаємо, що всі діти унікальні і поважаємо це. А ще даємо кожній дитині стільки уваги, скільки вона потребує.

Віримо у гру і творчість як основу успіху. Ми приділяємо багато часу творчим заняттям і вільній грі для розвитку креативності, нешаблонного мислення, здатності створювати нове.

Спілкуємось українською і залучаємо до спілкування інших. Спілкування українською у привітній атмосфері центру — найкращий спосіб вивчення чи підтримання рівня мови без зусиль.

Ми з Вами, педагоги і батьки, закладаємо фундамент майбутнього маленької людини: адже всі ми – родом з Дитинства!
Наші кваліфіковані педагоги і тренери допоможуть дитині розкрити свій творчий потенціал, сформувати позитивне ставлення до здорового способу життя, виховати морально-естетичні якості. Ми разом виховуємо гармонійну і всебічно розвинену особистість.
Наші педагоги – професіонали і практики своєї справи, які керуються сучасними методичними розробками, не тільки знають, але і люблять свою справу.
Потрапляючи в атмосферу доброти і позитивних емоцій нашого Центру, кожен малюк отримає саме стільки уваги, скільки необхідно для його розвитку. Правильно підібрані методики і підготовлені програми допоможуть Вашій дитині швидко досягати результатів і успіхів у розвитку. А посмішка малюка, як для Вас, батьків, так і для нас, педагогів, – стане кращою нагородою!

Запрошуємо до нашого Центру дітлахів та їхніх батьків, які піклуються про гармонійний розвиток своєї дитини!

Поделиться:

Комментарии

Пока нет комментариев.